Продажа 1-комнатной квартири Жилянская ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 52/-/30 кв. м., 25/30 этаж фото 11 комн. квартира, 52/-/30 кв. м., 25/30 этаж фото 21 комн. квартира, 52/-/30 кв. м., 25/30 этаж фото 31 комн. квартира, 52/-/30 кв. м., 25/30 этаж фото 41 комн. квартира, 52/-/30 кв. м., 25/30 этаж фото 5

Стоимость 113 000 $

Цена за м2: 2 173 $

Київ
Голосіївський
Нова забудова мкр.
Жилянская ул.
м. Вокзальна

  • 1 ком

  • 52 / - / 30 м2

  • 25 / 30

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212883065
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 52
  • Кухня: 30
  • Этаж: 25
  • Этажей: 30
  • Лифт: нет

Описание

Продаж комфортної , просторої 1 кімнатної квартири - студії з панорамними вікнами в ЖК Елегант . 20/30 поверх , 52 кв/м, висота стель - 3м.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Виконано якісний та функціональний ремонт.
Підземний паркінг на одне парко місце !!!

Будинок розташован у самому центрі Київа, поруч з історичним та культурним центром столиці , бізнес- центрами . Поруч метро Вокзальна та Університет, ботанічний сад , супермаркети , кафе та вся необхідна інфраструктура.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 666 900 грн
Ежемесячный платеж:
72 024 грн/мес.