Продажа 2-комнатной квартири Салютная ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 57/25/18 кв. м., 7/17 этаж фото 12 комн. квартира, 57/25/18 кв. м., 7/17 этаж фото 22 комн. квартира, 57/25/18 кв. м., 7/17 этаж фото 32 комн. квартира, 57/25/18 кв. м., 7/17 этаж фото 42 комн. квартира, 57/25/18 кв. м., 7/17 этаж фото 5

Стоимость 183 000 $

Цена за м2: 3 211 $

Київ
Шевченківський
Нивки мкр.
Салютная ул.

  • 2 ком

  • 57 / 25 / 18 м2

  • 7 / 17

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212883118
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 57
  • Жилая: 25
  • Кухня: 18
  • Этаж: 7
  • Этажей: 17
  • Лифт: есть

Описание

Київ, Салютна, 2/6, Файна Таун;

7-й поверх, площа: 57,725,317,5; Дизайнерська 2-кімнатна квартира у ЖК “Файна Таун” — затишок. Метро “Нивки” — 10 хвилин пішки Площа — 57.7 м. Поверх — 7/9. Ця квартира створена з любов’ю, для себе — не для продажу. Тут кожен сантиметр продуманий: ідеальне зонування, теплі матеріали, надійна техніка та комфорт, який відчувається одразу. Планування: кухня-вітальня + окрема спальня. Ремонт: авторський проєкт студії Arch in Touch, у стилі сучасної європейської простоти та функціональності Освітлення: простір залитий денним світлом
КАН, Республіка
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 557 899 грн
Ежемесячный платеж:
116 641 грн/мес.