Продажа 1-комнатной квартири Сержанта Волкова вул., 25

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 11 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 21 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 31 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 41 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 51 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 61 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 71 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 81 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 91 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 101 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 111 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 121 комн. квартира, 33/17/8 кв. м., 1/5 этаж фото 13

Стоимость 23 100 $

Цена за м2: 700 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Дахнівка мкр.
Сержанта Волкова вул., 25

  • 1 ком

  • 33 / 17 / 8 м2

  • 1 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212883141
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 33
  • Жилая: 17
  • Кухня: 8
  • Этаж: 1
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продаж сучасної 1-к квартири і у новому цегляному будинку, по вул. Сержанта Волкова (р-н Дахнівка).
Новий цегляний будинок із зовнішнім утепленням стін, введений в експлуатацію у 2024 році. Поруч ліс, до Дніпра 300 метрів. У кроковій доступності магазин, дитсадок, школа
Квартира на зручному 1-му поверсі, із виходом вікон у затишний двір. Загальна площа 33 кв.м., житлова - 17 кв.м. кухня -8кв.м. Висота стелі 2.8 м.
Стан квартири - із оздобленням після будівельників: чорнова штукатурка стін, стяжка підлоги, розведена система сантехніки, електропроводка, встановлені якісні двохкамерні склопакети.
Індивідуальне електричне опалення із льготним тарифом на електроенергію, встановлений двохтарифний електролічильник.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
954 029 грн
Ежемесячный платеж:
14 723 грн/мес.