Продажа 3-комнатной квартири Банковая ул., 2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 149/39/69 кв. м., 3/6 этаж фото 13 комн. квартира, 149/39/69 кв. м., 3/6 этаж фото 23 комн. квартира, 149/39/69 кв. м., 3/6 этаж фото 33 комн. квартира, 149/39/69 кв. м., 3/6 этаж фото 43 комн. квартира, 149/39/69 кв. м., 3/6 этаж фото 5

Стоимость 342 700 $

Цена за м2: 2 300 $

Київ
Печерський
Липки мкр.
Банковая ул., 2
м. Хрещатик

  • 3 ком

  • 149 / 39 / 69 м2

  • 3 / 6

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212883379
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 149
  • Жилая: 39
  • Кухня: 69
  • Этаж: 3
  • Этажей: 6
  • Лифт: есть

Описание

Ваша можливість стати власником квартири у сталінському будинку з історією та особливою атмосферою, де відчувається дух старого Києва.

Квартира з унікальним плануванням, яке відкриває простір для сміливих дизайнерських рішень:
• простора кухня-вітальня для прийому гостей
• дві затишні спальні
• окремий кабінет для роботи чи творчості
• гардеробна кімната
• великий балкон з видом на тихий зелений двір

Будинок 1937 року — справжній символ архітектурної епохи, цегляний, з високими стелями 3,40 м, міцними залізобетонними перекриттями та добротними інженерними комунікаціями. Є ліфт, місця для паркування, зелений двір, що дарує відчуття приватності та затишку.

📍 Локація — унікальна: історичний центр, урядовий квартал, поряд Маріїнський парк, театр ім. І. Франка, Адміністрація Президента, станції метро Хрещатик та Майдан Незалежності.

Це не просто квартира — це частина історії Києва, рідкісна можливість створити ексклюзивний інтер’єр у будинку з душею в самому серці столиці!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
14 153 509 грн
Ежемесячный платеж:
218 432 грн/мес.
Увага!