Продажа 2-комнатной квартири Віктора Некрасова вулиця, 10А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 46/20/20 кв. м., 21/23 этаж фото 12 комн. квартира, 46/20/20 кв. м., 21/23 этаж фото 22 комн. квартира, 46/20/20 кв. м., 21/23 этаж фото 32 комн. квартира, 46/20/20 кв. м., 21/23 этаж фото 42 комн. квартира, 46/20/20 кв. м., 21/23 этаж фото 5

Стоимость 108 000 $

Цена за м2: 2 348 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Віктора Некрасова вулиця, 10А

  • 2 ком

  • 46 / 20 / 20 м2

  • 21 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212883511
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 46
  • Жилая: 20
  • Кухня: 20
  • Этаж: 21
  • Этажей: 23
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Діброва Парк.

Пропонується до продажу прибуткова інвестиційна нерухомість – квартира площею 46 м², професійно перепланована на 2 окремі смарт-апартаменти, кожен з яких є повноцінною одиницею для комфортного проживання:
• Кожен смарт має власний санвузол, кухонну зону, зону відпочинку та повністю укомплектований меблями і сучасною побутовою технікою.
• Все продумано до деталей – від ергономіки до дизайну, що робить ці апартаменти максимально привабливими для орендарів.
• Кожен з 2 апартаментів здається в подобову оренду , що в сумі дає щомісячний дохід 34 [телефон скрыт]грн (~800-900 USD).

Переваги:
• Висока дохідність та окупність – відмінна пропозиція для інвестора.
• Постійний попит на оренду – локація та якість житла забезпечують стабільну заповнюваність.
• Обслуговуюча компанія повністю веде бізнес: пошук орендарів, заселення, комунікація, обслуговування – все на аутсорсі.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 460 400 грн
Ежемесячный платеж:
68 837 грн/мес.