Продажа 1-комнатной квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 24Г

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 41/15/15 кв. м., 14/21 этаж фото 11 комн. квартира, 41/15/15 кв. м., 14/21 этаж фото 21 комн. квартира, 41/15/15 кв. м., 14/21 этаж фото 31 комн. квартира, 41/15/15 кв. м., 14/21 этаж фото 41 комн. квартира, 41/15/15 кв. м., 14/21 этаж фото 5

Стоимость 119 000 $

Цена за м2: 2 902 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 24Г

  • 1 ком

  • 41 / 15 / 15 м2

  • 14 / 21

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212883636
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 41
  • Жилая: 15
  • Кухня: 15
  • Этаж: 14
  • Этажей: 21
  • Лифт: есть

Описание

Продається 1-к квартира в ЖК Нова Англія,будинок Нотінгем, вул. Максимовича 24-г

Квартира з ремонтом ,повністю мебльована і укомплектована всією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання :

посудомийна машина,пральна машина,кондиціонер -2 шт,індукційна плита, шафа, диван, двухспальне ліжко, інтернет

У будинку є генератор, власна котельня, з під'їзду вхід у підземний паркінг.
Територія ЖК закрита, формат 'Місто в місті'. На території є магазини, кафе, салони краси, кав'ярні , клініки та багато іншого,метро Васильківська 15 хв пішки
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 914 700 грн
Ежемесячный платеж:
75 849 грн/мес.