Продажа 4-комнатной квартири Срибнокильская ул., 16

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 82/42/8 кв. м., 1/16 этаж фото 14 комн. квартира, 82/42/8 кв. м., 1/16 этаж фото 24 комн. квартира, 82/42/8 кв. м., 1/16 этаж фото 34 комн. квартира, 82/42/8 кв. м., 1/16 этаж фото 44 комн. квартира, 82/42/8 кв. м., 1/16 этаж фото 5

Стоимость 95 000 $

Цена за м2: 1 159 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Срибнокильская ул., 16

  • 4 ком

  • 82 / 42 / 8 м2

  • 1 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212883751
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 82
  • Жилая: 42
  • Кухня: 8
  • Этаж: 1
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

На продаж пропонується 4 к квартира по вул Срібнокільська 16.
Загальна площа 82 м кв, житлова 42, кухня 8,3 , 1 поверх з 15.

Унікальне зручне планування:
- три окремі кімнати , господарська з виходом на велику лоджію, дві дитячі кімнати, четверта прохідна вітальня.
- балкони засклений під балконом погріб.
- простора кухня з виходом на лоджію.
- С/в роздільний, ванна.

Квартира обладнана газовою плитою з духовкою, холодильником, пральною машинкою автомат, ліжками та диванами, шафами та іншим. Поруч велике озеро та зони відпочинку, Нова Пошта, супермаркети, аптеки, кафе, перукарні і все необхідне. Гарна транспортна розвʼязка. Метро Осокорки пішки 5 хвилин. Квартира підходить як для життя, так і під оренду. Для комерції можна робити магазин, аптеку, нотаріальну контору, салон краси та інше. Пропозиція на ринку досить цікава.
Проєкт: АППС К-134
Рік будівництва: 1998
Матеріал: з/б панель
Поверховість: 16
Висота стелі: 2.65 м
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 923 499 грн
Ежемесячный платеж:
60 551 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами