Продажа 4-комнатной квартири Олеся Гончара ул., 26

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 166/118/15 кв. м., 5/9 этаж фото 14 комн. квартира, 166/118/15 кв. м., 5/9 этаж фото 24 комн. квартира, 166/118/15 кв. м., 5/9 этаж фото 34 комн. квартира, 166/118/15 кв. м., 5/9 этаж фото 44 комн. квартира, 166/118/15 кв. м., 5/9 этаж фото 5

Стоимость 569 000 $

Цена за м2: 3 428 $

Київ
Шевченківський
Історичний центр мкр.
Олеся Гончара ул., 26
м. Золоті ворота

  • 4 ком

  • 166 / 118 / 15 м2

  • 5 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212884140
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 166
  • Жилая: 118
  • Кухня: 15
  • Этаж: 5
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Продам розкішну 4-кімнатну квартиру в престижному будинку на Золотих Воротах!

вул. Олеся Гончара, 26

Квартира дуже приємна та затишна, повністю готова до заселення. Зроблено коштовний ремонт в стилі 'легкої класики'.
Продумане планування: кухня, вітальня, кабінет, та 2 спальні кімнати. Є основний санвузол, та гостьовий.

Повна комплектація меблями та технікою, що дозволяє в короткий термін заїхати та жити!
А розташування на невисокому поверсі додає спокою та безпеки.

Чудовий цегляний будинок, сучасна побудова високої якості!
Презентабельний парадний вхід, всього 2 квартири на кожен поверх.
Є підземний паркінг.
Унікальна локація, в сердці ділового та культурного життя столиці! До Золотих Воріт пішки 7 хвилин!

Це прекрасна можливість для тих, хто хоче поєднати комфорт і життя у Центрі!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
23 499 700 грн
Ежемесячный платеж:
362 673 грн/мес.