Продажа 1-комнатной квартири Бориса Антоненко-Давидовича, 1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 54/18/11 кв. м., 12/25 этаж фото 11 комн. квартира, 54/18/11 кв. м., 12/25 этаж фото 21 комн. квартира, 54/18/11 кв. м., 12/25 этаж фото 31 комн. квартира, 54/18/11 кв. м., 12/25 этаж фото 41 комн. квартира, 54/18/11 кв. м., 12/25 этаж фото 5

Стоимость 60 000 $

Цена за м2: 1 111 $

Київ
Дарницький
Нова Дарниця мкр.
Бориса Антоненко-Давидовича, 1

  • 1 ком

  • 54 / 18 / 11 м2

  • 12 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212884300
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 54
  • Жилая: 18
  • Кухня: 11
  • Этаж: 12
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

До вашої уваги пропонується 1-кімнатн
а квартира у сучасному житловому комплексі Вудсторія, розташованому в тихому районі поруч із метро Червоний Хутір.
вул. Бориса Антоненка-Давидовича,1

Квартира знаходиться на 12 поверсі 25-поверхового монолітно-каркасного будинку.
Загальна площа — 54,8 м², житлова — 18,1 м², кухня — 11,3 м², хол — 17,1 м².

Квартира простора, з продуманим плануванням — за бажання можна зробити 2 повноцінні кімнати та окрему кухню або облаштувати велику гардеробну.
Санвузол роздільний. Ремонт від забудовника: шпалери, лінолеум, міжкімнатні двері, сантехніка.
Вікна REHAU з двокамерними склопакетами.
Усі комунікації централізовані, встановлені поквартирні лічильники.
У будинку є власна котельня, що забезпечує незалежне опалення.

Поруч — зелена лісова зона Рембази, місце для прогулянок і відпочинку на природі.
У кількох хвилинах — озеро Вирлиця.
Тихе, екологічне місце з чистим повітрям — ідеальний баланс між містом і природою.
Гарна транспортна розвʼязка:
До метро «Червоний хутір» 10-15 хв
Також поряд є зупинки громадського транспорту
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 478 000 грн
Ежемесячный платеж:
38 243 грн/мес.
Увага!