Продажа 1-комнатной квартири Фестивальний пров.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 11 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 21 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 31 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 41 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 51 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 61 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 71 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 81 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 91 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 101 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 111 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 121 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 131 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 141 комн. квартира, 39/-/7 кв. м., 6/14 этаж фото 15

Стоимость 25 500 $

Цена за м2: 654 $

Дніпро
Індустріальний
Лівобережний-3 мкр.
Фестивальний пров.

  • 1 ком

  • 39 / - / 7 м2

  • 6 / 14

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212884339
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 39
  • Кухня: 7
  • Этаж: 6
  • Этажей: 14
  • Лифт: нет

Описание

Продається простора 1-кімнатна квартира на 6-му поверсі 14-поверхового будинку по провулку Фестивальному, 14 . Ідеальний варіант для тих, хто хоче створити затишок на свій смак!
Планування:
- Загальна площа — 39,1 м?
- Кімната — 18,8 м?
- Кухня — 7,1 м?
- Прихожа — 5,1 м?
- Кладова — 1,3 м?
- Засклена лоджія — 3,2 м?
Квартира не кутова, вікна виходять у двір — тиша, затишок і захист від вітру. Окремий тамбур на 4 квартири, приємні сусіди. В будинку — два ліфти: пасажирський і вантажний.
Стан:
- Повністю під ремонт — підготовлена до капітального або якісного поточного ремонту
- Пластикові труби, бойлер 50 л
- Санвузол: ванна металева, унітаз, умивальник — все в робочому стані
- Освітлення відключено, частково демонтоване
- Лоджія — дерев’яні рами, засклена
Інфраструктура:
- Поруч дитячий садок, 2 школи, поліклініка, спортзал, меблевий магазин, медична лабораторія
- 5 хвилин до ТРЦ «Караван»
- Затишна алея для прогулянок з дітьми чи друзями
- Озеро — 30 хвилин пішки
Транспорт:
Зручне сполучення з будь-якою частиною міста:
- Тролейбус №20
- Автобуси/маршрутки №51, 38, 107, 136, 37, 177
- Трамваї №18, 19 
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 053 150 грн
Ежемесячный платеж:
16 253 грн/мес.
Увага!