Продажа 3-комнатной квартири Лобановского Валерия просп. (Краснозвездный), 14

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 74/44/10 кв. м., 9/12 этаж фото 13 комн. квартира, 74/44/10 кв. м., 9/12 этаж фото 23 комн. квартира, 74/44/10 кв. м., 9/12 этаж фото 33 комн. квартира, 74/44/10 кв. м., 9/12 этаж фото 43 комн. квартира, 74/44/10 кв. м., 9/12 этаж фото 5

Стоимость 83 000 $

Цена за м2: 1 122 $

Київ
Соломенский
Олександрівська Слобідка мкр.
Лобановского Валерия просп. (Краснозвездный), 14

  • 3 ком

  • 74 / 44 / 10 м2

  • 9 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212884393
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 74
  • Жилая: 44
  • Кухня: 10
  • Этаж: 9
  • Этажей: 12
  • Лифт: нет

Описание

Київ, Солом’янський район, проспект В. Лобановського ( в минулому Червонозоряний),14. Три кімнатна квартира (перепланована) на 9-му поверсі 12-ти поверхового цегляного будинку.
Загальна площа квартири 74 м2.
Будинок в четвертій лінії від проспекту (тихо), з вікон краєвид через парк на Турецьке містечко. Просторий двір, є місця для паркування автомобілів.
В квартирі – об’єднана кухня-вітальня 25,3 м2 з лоджією, дві окремі спальні 13 і 12 м2 з балконом, роздільний сан вузол. Квартира з ремонтом, меблями та побутовою технікою, все залишається, готова для проживання, або для здачі в оренду. Як бонус, в коридорі є комора 12м2,ключи від якої передаються новому власнику.
зручна транспортна розв’язка – легко добратись у будь-яку частину міста; розвинена інфраструктура.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 427 899 грн
Ежемесячный платеж:
52 903 грн/мес.