Продажа 3-комнатной квартири Неманская ул., 2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 65/35/8 кв. м., 3/5 этаж фото 13 комн. квартира, 65/35/8 кв. м., 3/5 этаж фото 23 комн. квартира, 65/35/8 кв. м., 3/5 этаж фото 33 комн. квартира, 65/35/8 кв. м., 3/5 этаж фото 43 комн. квартира, 65/35/8 кв. м., 3/5 этаж фото 5

Стоимость 122 115 $

Цена за м2: 1 879 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
Неманская ул., 2
м. Звіринецька

  • 3 ком

  • 65 / 35 / 8 м2

  • 3 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212884905
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 65
  • Жилая: 35
  • Кухня: 8
  • Этаж: 3
  • Этажей: 5
  • Лифт: есть

Описание

Німанська вулиця, 2. Будинок - Українська цегла, в квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.55 метра. Планування кімнат Роздільне. В квартирі є Телевізор, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Посуд, Лічильники, Душова кабіна. Загальний стан квартири - Євроремонт. Працює без світла - вода, газ, опалення Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 043 349 грн
Ежемесячный платеж:
77 834 грн/мес.