Продажа 1-комнатной квартири Дорогожицкая ул., 16А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 26/14/6 кв. м., 1/5 этаж фото 11 комн. квартира, 26/14/6 кв. м., 1/5 этаж фото 21 комн. квартира, 26/14/6 кв. м., 1/5 этаж фото 31 комн. квартира, 26/14/6 кв. м., 1/5 этаж фото 41 комн. квартира, 26/14/6 кв. м., 1/5 этаж фото 5

Стоимость 38 500 $

Цена за м2: 1 481 $

Київ
Шевченківський
Сирець мкр.
Дорогожицкая ул., 16А
м. Дорогожичі

  • 1 ком

  • 26 / 14 / 6 м2

  • 1 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212885148
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 26
  • Жилая: 14
  • Кухня: 6
  • Этаж: 1
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продається затишна та сучасна 1-кімнатна квартира біля метро Дорогожичі по вулиці Дорогожицька, 16а
Загальна площа 26,4 м
Житлова 14,6 м
Кухня 6,5 м
1 поверх п'ятиповерхового будинку в тихому та зеленому районі.
У квартирі зроблено косметичний ремонт, техніка (пральна машина, плита, духовка, бойлер, холодильник).
• Взимку у квартирі тепло, влітку прохолодно завдяки особливостям цегляного будинку • Тихі сусіди, спокійний житловий будинок
На балансі у ОСББ, чистий та доглянутий двір
Є місця для паркування
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 590 050 грн
Ежемесячный платеж:
24 539 грн/мес.