Продажа 3-комнатной квартири Днепровская Набережная, 25

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 110/60/15 кв. м., 13/21 этаж фото 13 комн. квартира, 110/60/15 кв. м., 13/21 этаж фото 23 комн. квартира, 110/60/15 кв. м., 13/21 этаж фото 33 комн. квартира, 110/60/15 кв. м., 13/21 этаж фото 43 комн. квартира, 110/60/15 кв. м., 13/21 этаж фото 5

Стоимость 169 990 $

Цена за м2: 1 545 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Днепровская Набережная, 25

  • 3 ком

  • 110 / 60 / 15 м2

  • 13 / 21

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212885157
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 110
  • Жилая: 60
  • Кухня: 15
  • Этаж: 13
  • Этажей: 21
  • Лифт: есть

Описание

Квартира в столиці на березі Дніпра з видом на річку!

У ремонті використані тільки якісні та натуральні матеріали.
Повністю обладнана всіма меблями та технікою.

Чисте доглянуте парадне з ліфтами, консьєржем та підземним паркінгом. Будинок розташований у кращому місці Дарницького району з розвиненою інфраструктурою та транспортною розвязкою. Через дорогу знаходиться ТРЦ River Mall, в 5 хвилинах ходьби - Novus, Сильпо, АТБ, багато кафе та ресторанів. Поблизу розташовані сучасні школи, дитячий садок, Sport Life, дитячі майданчики, закриті двори та зони для активних видів спорту.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 020 586 грн
Ежемесячный платеж:
108 349 грн/мес.