Продажа 2-комнатной квартири Теодора Драйзера ул., 40

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 59/37/10 кв. м., 16/19 этаж фото 12 комн. квартира, 59/37/10 кв. м., 16/19 этаж фото 22 комн. квартира, 59/37/10 кв. м., 16/19 этаж фото 32 комн. квартира, 59/37/10 кв. м., 16/19 этаж фото 42 комн. квартира, 59/37/10 кв. м., 16/19 этаж фото 5

Стоимость 37 500 $

Цена за м2: 636 $

Київ
Деснянський
Троєщина мкр.
Теодора Драйзера ул., 40

  • 2 ком

  • 59 / 37 / 10 м2

  • 16 / 19

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212885348
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 59
  • Жилая: 37
  • Кухня: 10
  • Этаж: 16
  • Этажей: 19
  • Лифт: нет

Описание

Продаж 2-к квартири за адресою: вул. Рональда Рейгана (Теодора Драйзера) 40 Жк Перспетива 2-га секція
Квартира з зручним плануванням без ремонту загальною площею 59.5 м2.на 16-му поверсі . Дві окремі кімнати 19,8 м2 та 15,6 м2 , простора кухня 10,5м2 з виходом на балкон , санвузол роздільний. .
Будинок 2017 року. Має закриту територію, гостьовий паркінг. В під'їзді – консьєрж, відеонагляд .
Всі комунікації підключені, власна котельня. Є можливість встановлення індивідуальних лічильників на комунікації
У пішій доступності ТРЦ РайОн, Деснянський Парк, кінотеатр Флоренція, магазини та супермаркети, фітнес клуби, ресторани, кафе, медичні заклади, зупинка міського транспорту біля будинку.

Продаж по переуступці
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 548 750 грн
Ежемесячный платеж:
23 902 грн/мес.