Продажа 1-комнатной квартири вул. Конча-Заспинська (Генерала Матикіна), 12

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 44/18/10 кв. м., 12/15 этаж фото 11 комн. квартира, 44/18/10 кв. м., 12/15 этаж фото 21 комн. квартира, 44/18/10 кв. м., 12/15 этаж фото 31 комн. квартира, 44/18/10 кв. м., 12/15 этаж фото 41 комн. квартира, 44/18/10 кв. м., 12/15 этаж фото 5

Стоимость 69 000 $

Цена за м2: 1 568 $

Київ
Голосіївський
Конча-Заспа мкр.
вул. Конча-Заспинська (Генерала Матикіна), 12

  • 1 ком

  • 44 / 18 / 10 м2

  • 12 / 15

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212885441
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 44
  • Жилая: 18
  • Кухня: 10
  • Этаж: 12
  • Этажей: 15
  • Лифт: есть

Описание

вул.Конча-Заспинська (Матикіна Ген.) 12
Житловий комплекс знаходиться в одному з куточків Голосіївського національного природного парку і санаторно-курортної зони Конча-Заспи. Вода в будинки подається з артезіанських свердловин.
Будинок 2014року, збудован з червоної цегли з зовнішнім утепленням фасадних стін, 15 поверхів, два ліфта, три підїзда.
• 1 кімнатна квартира розташована на 12-у поверху, площа: 44,9/18,4/9,8
Квартира з ремонтом, облаштована меблями та побутовою технікою, висота стелі = 2.7 м. Кухня збільшена за рахунок великого балкона. Балкон утеплен, підлога з підігрівом, великі панорамні вікна з видом на ліс. Встановлені лічильники на воду тепло та електрику. В будинку ОСББ, у дворі парковка, спортивний та дитячий майданчики, поруч Кишеня Селект, дитячий садок, амбулаторія, будинок культури. В лісі є зона відпочинку, річка, озеро. До ст.М Видубичи 12 км.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 849 700 грн
Ежемесячный платеж:
43 979 грн/мес.