Продажа 2-комнатной квартири Мишуги Александра ул., 12

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 71/36/14 кв. м., 11/30 этаж фото 12 комн. квартира, 71/36/14 кв. м., 11/30 этаж фото 22 комн. квартира, 71/36/14 кв. м., 11/30 этаж фото 32 комн. квартира, 71/36/14 кв. м., 11/30 этаж фото 42 комн. квартира, 71/36/14 кв. м., 11/30 этаж фото 5

Стоимость 98 000 $

Цена за м2: 1 380 $

Київ
Дарницький
Осокорки мкр.
Мишуги Александра ул., 12
м. Позняки

  • 2 ком

  • 71 / 36 / 14 м2

  • 11 / 30

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212885762
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 71
  • Жилая: 36
  • Кухня: 14
  • Этаж: 11
  • Этажей: 30
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 2-к квартири вул. Мішуги,12. Метро Позняки – 5 хвилин пішки
Будинок 2010 року, монолітно каркасний, стіни – керамічна цегла
Загальна площа 71,1 кв.м.
11 поверх з 33
Кухня, вітальня з виходом на балкон, спальня, основний санвузол та гостьовий
Гарний житловий стан, залишається все для вашого комфортного проживання.( Встановлений бойлер, три кондиціонери)
Є лічильник на опалення.
Презентабельна вхідна група, консьєрж, доглянута прибудинкова територія. Підземний паркінг.
Чудова інфраструктура:
В пішій доступності ТРЦ 'Піраміда', 'Аладдін', супермаркети, спорт. та мед. заклади, школи, гімназії, салони краси, ресторани, ст. метро Позняки 5 хв.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 047 399 грн
Ежемесячный платеж:
62 463 грн/мес.