Продажа 2-комнатной квартири Днепровская Набережная, 17В

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 71/-/20 кв. м., 28/28 этаж фото 12 комн. квартира, 71/-/20 кв. м., 28/28 этаж фото 22 комн. квартира, 71/-/20 кв. м., 28/28 этаж фото 32 комн. квартира, 71/-/20 кв. м., 28/28 этаж фото 42 комн. квартира, 71/-/20 кв. м., 28/28 этаж фото 5

Стоимость 88 000 $

Цена за м2: 1 239 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Днепровская Набережная, 17В

  • 2 ком

  • 71 / - / 20 м2

  • 28 / 28

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212885770
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 71
  • Кухня: 20
  • Этаж: 28
  • Этажей: 28
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Берег Дніпра

До вашої уваги пропонуємо 2 кім, площа 71,3/32/20 м2 вул. Дніпровська набережна 17 В.
Квартира з сучасним плануванням. Кухня 20м2 мрія любої домогосподині.
Саме в цій квартирі ви можете втілити у життя свої сміливі мрії.
Квартира розташована на 28 поверху 28 монолітно каркасного сучасного будинку.
Ця видова квартира, створена для тих людей, які люблять комфорт та тишу, які втомилися від шумлячих та постійно стрибучих з верху сусідів. Над квартирою повноцінний технічний поверх.
Квартира після забудовника, без внутрішніх робіт. Комплекс комфорт-класу, розташований на першій береговій лінії, пропонує чудові види на правий берег та Дніпро. Великі панорамні вікна забезпечують багато світла. Вентильовані фасади, панорамні вікна, швидкісні ліфти, цілодобова охорона та відеонагляд забезпечують ваш комфорт і безпеку. Підземний та гостьовий паркінги. Добре розвинена інфраструктура: школа, дитячий садок, супермаркет 'Новус', аптека, салон краси, кав'ярні та магазин побутових товарів, парк Прибережний, дитячий та спортивний майданчики.
Продаж по перепоступці,
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 634 399 грн
Ежемесячный платеж:
56 090 грн/мес.
Увага!