Продажа 3-комнатной квартири Трускавецкая ул., 14

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 175/105/22 кв. м., 17/23 этаж фото 13 комн. квартира, 175/105/22 кв. м., 17/23 этаж фото 23 комн. квартира, 175/105/22 кв. м., 17/23 этаж фото 33 комн. квартира, 175/105/22 кв. м., 17/23 этаж фото 43 комн. квартира, 175/105/22 кв. м., 17/23 этаж фото 5

Стоимость 1 100 000 $

Цена за м2: 6 286 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Трускавецкая ул., 14

  • 3 ком

  • 175 / 105 / 22 м2

  • 17 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212885897
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 175
  • Жилая: 105
  • Кухня: 22
  • Этаж: 17
  • Этажей: 23
  • Лифт: есть

Описание

Площа: 175/106/22 м2
Поверх: 17/23

Абсолютно новий ремонт в стилі «Неокласики». В квартирі ніхто не проживав.
З кожної кімнати вид на Дніпро та Києво-Печерську лавру. Три роздільні спальні кімнати. Спальня з власним санвузлом, гардеробна кімнати. Вся необхідна побутова техніка. Коштовні матеріали, італійська сантехніка та меблі.
Автономне опалення та водопідготовки. Очистка води. Кондиціонування. Повністю готова для проживання. Новий ремонт. Цілодобова охорона, паркова зона з виходом на Дніпро. Підземний паркінг, закрита територія
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
45 430 000 грн
Ежемесячный платеж:
701 126 грн/мес.