Продажа 3-комнатной квартири Милославская ул., 4

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 90/-/14 кв. м., 11/24 этаж фото 13 комн. квартира, 90/-/14 кв. м., 11/24 этаж фото 23 комн. квартира, 90/-/14 кв. м., 11/24 этаж фото 33 комн. квартира, 90/-/14 кв. м., 11/24 этаж фото 43 комн. квартира, 90/-/14 кв. м., 11/24 этаж фото 5

Стоимость 117 000 $

Цена за м2: 1 300 $

Київ
Деснянський
Троєщина мкр.
Милославская ул., 4

  • 3 ком

  • 90 / - / 14 м2

  • 11 / 24

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212885914
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 90
  • Кухня: 14
  • Этаж: 11
  • Этажей: 24
  • Лифт: есть

Описание

вул, Милославська 4, Троєщина.
Будинок із зовнішнім утепленням стін мінеральна вата, закрита навісною плиткою на металевому каркасі. Квартира дуже тепла.
Гарний вид із вікна на зелене поле + Відсутність автомобільних пробок та промислової зони гарантують найвищий рівень чистого повітря у Києві.
Плануванням будинку передбачено наявність потрійної бетонної стіни в тамбурі на випадок повітряних тривог.
Всі меблі та техніка залишається. 6 шаф, 2 телевізора LG SAMSUNG , холодильник , прально-сушильна машина BEKO, посудомийна машина BEKO, 3 кондиціонера CH, ліжка та дивани.

є індивідуальний лічильник на опалення.
ДВА сан.вузла. Постійно у будинку є гаряча вода.
Велика та простора кухня.
у квартирі три кондиціонери.
у кожній кімнаті є кабельне телебачення та провідний інтернет.
У підїзді постійно є консьєржі та відеоспостереження. Є великий, чистий закритий тамбур на дві квартири.
НА першому поверсі є кімната для тимчасового зберігання коляски або велосипеда на випадок відключення ліфтів (при відключенні світла).

Біля будинку є все! Три школи, два дитячі садки, три супермаркети, роллердром, гуртки для дітей, салони краси, два спорт зала, два СІЛЬПО, АТБ, ТЦ Корал, ТЦ КВАДРАТ, АЗС ОККО. транспорт в будь-яку точку Києва (Ж/Д вокзал, м. Петрівка, Лісова, Дарниця, Чернігівська).

Біля будинку є величезний підземний двоповерховий паркінг. Постановка машини без викупу паркомісця – оплата тільки за охорону.
Подробнее

Видео объекта