Продажа 1-комнатной квартири вул. Пилипа Орлика

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 45/-/16 кв. м., 2/5 этаж фото 11 комн. квартира, 45/-/16 кв. м., 2/5 этаж фото 2

Стоимость 3 024 000 грн

Цена за м2: 67 200 грн

Львовская
Львов
Шевченківський
Замарстинів мкр.
вул. Пилипа Орлика

  • 1 ком

  • 45 / - / 16 м2

  • 2 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212885987
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 45
  • Кухня: 16
  • Этаж: 2
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продається квартира в Львові , рн Шевченківский, вул Орлика,.Продается 1-кімнатная квартира ,,застройщика - LEV Development. Функциональная комфортная планировка 1-кімнатній квартири. Площадь 1-кімнатній квартиры - 45.52м?. Квартира розташована на 5 поверхового будинку ,на 2 поверх.Новобуд знаходиться в районі з розвиненою інфраструктурою за адресою: Львів, р-н Шевченківський, Орлика, відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: навчальні заклади, школа, дитячий садок, лікарня, тц, ринок, магазини, паркові зони, транспортна розвязка, кафе, кавярня, ресторан. Сдача в 2027 рік..Вид обєкта: Новобудова;Тип угоди: Переуступка;Тип стін: Цегляний;Клас житла: Комфорт;Планування: Роздільна;Cанвузол: Суміжний;Опалення: Інше;Меблювання: Ні; Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 024 000 грн
Ежемесячный платеж:
46 669 грн/мес.