Продажа 2-комнатной квартири Хорива, 45/27

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 47/26/8 кв. м., 2/3 этаж фото 12 комн. квартира, 47/26/8 кв. м., 2/3 этаж фото 22 комн. квартира, 47/26/8 кв. м., 2/3 этаж фото 32 комн. квартира, 47/26/8 кв. м., 2/3 этаж фото 42 комн. квартира, 47/26/8 кв. м., 2/3 этаж фото 5

Стоимость 112 000 $

Цена за м2: 2 383 $

Київ
Подільський
Поділ мкр.
Хорива, 45/27
м. Контрактова площа

  • 2 ком

  • 47 / 26 / 8 м2

  • 2 / 3

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886098
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Жилая: 26
  • Кухня: 8
  • Этаж: 2
  • Этажей: 3
  • Лифт: нет

Описание

Продається затишна 2-кім квартира в історичному центрі Подолу на 2 поверсі триповерхового будинку дореволюційної побудови. Стіни цегляні товщиною 60 см, висота стелі 3.5 м ,заокруглені кути.Балкон площею 5.6 кв м, комірка та антресоль додатково дають простір для зберігання речей.
Квартира охайна, готова для проживання.Всі меблі та техніка( крім телевізора) залишаються новим власникам. В квартирі є кондиціонери, пралка, газова плита з духовкою, холодильник, меблі на кухні, сучасна сантехніка( акрілова ванна).
Паркувальне місце у дворі під шлакбаумом.
Вікна виходять на вулицю Почайнинська, поряд Іллінська церква, Набережно-Хрещатицька вулиця, до м Контрактова площа 10 хвилин пішки.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 625 600 грн
Ежемесячный платеж:
71 387 грн/мес.