Продажа 1-комнатной квартири Ревуцкого ул., 40г

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 18/26 этаж фото 11 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 18/26 этаж фото 21 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 18/26 этаж фото 31 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 18/26 этаж фото 41 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 18/26 этаж фото 5

Стоимость 100 000 $

Цена за м2: 1 961 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Ревуцкого ул., 40г

  • 1 ком

  • 51 / 19 / 14 м2

  • 18 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886368
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 51
  • Жилая: 19
  • Кухня: 14
  • Этаж: 18
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Київ. Дарницький р-н.вул.Ревуцького 40г
ЖК Лебединий. З панорамних вікон чудовий краєвид на місто та озеро.
Квартира простора, світла з сучасним ремонтом, 18 поверх/26. Квартира облаштована всіма необхідними меблями
та побутовою технікою, власник все лишає. Кухня сполучена з балконом, в зоні відпочинку розкладається диван, що дає додаткові спальні місця для гостей.
Квартира облаштована стильними та просторими шафами, ліжком king-size. Сучасний санвузол якісно оздоблений
керамогранітом і якісною сантехнікою. Світла, приємна вітальня. Встановлені якісні дорогі двері із замками підвищеної безпеки.

Вдале місце розташування, із будинку до станції метро Харківська 200 м. Школа №302 - 850 м. Дитсадок №59 - 750 м. Ринок 'Вирлиця' - 450 м.
В будинку: централізоване опалення, встановлені квартирні теплові лічильники. Сучасні та швидкі ліфти. Пожежна сигналізація. Панорамні вікна.
Центральна каналізація, оздоблена та озеленена прибудинкова територія. Власна служба обслуговування будинку.

На території ЖК: консьєрж, паркінг, який може використовуватись як укриття, зона відпочинку біля озера,
дитячі майданчики, кавярні, магазини. Гарна пропозиція для особистого проживання, а також готового
варіанту для здачі в оренду.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 129 999 грн
Ежемесячный платеж:
63 738 грн/мес.
Увага!