Продажа 3-комнатной квартири Коновальца Евгения ул. (Щорса), 32Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 137/81/18 кв. м., 12/18 этаж фото 13 комн. квартира, 137/81/18 кв. м., 12/18 этаж фото 23 комн. квартира, 137/81/18 кв. м., 12/18 этаж фото 33 комн. квартира, 137/81/18 кв. м., 12/18 этаж фото 43 комн. квартира, 137/81/18 кв. м., 12/18 этаж фото 5

Стоимость 500 000 $

Цена за м2: 3 650 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Коновальца Евгения ул. (Щорса), 32Б
м. Печерська

  • 3 ком

  • 137 / 81 / 18 м2

  • 12 / 18

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886498
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 137
  • Жилая: 81
  • Кухня: 18
  • Этаж: 12
  • Этажей: 18
  • Лифт: есть

Описание

- Продається стильна та затишна квартира із сучасним ремонтом, зробленим для себе з якісних матеріалів. Кожен елемент інтер'єру продуманий до дрібниць – створює комфорт, гармонію та відчуття вдома.
- Продумане зонування: простора вітальня, кухня з обідньою зоною, 2 спальні, 2 санвузли, велика гардеробна.
- Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — можна одразу заїхати та жити.
- Відмінне розташування - поруч все необхідне для комфортного життя: магазини, кафе, ресторани, школи, фітнес-клуби, салони краси. Метро 'Печерська' всього 7 хвилин пішки.
- Ідеальний варіант для сім'ї, яка цінує якість, затишок та сучасний стиль життя у престижному районі столиці.
- У вартість квартири включені два паркомісця в підземному паркінгу- додатковий комфорт та безпека для ваших автомобілів.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
20 650 000 грн
Ежемесячный платеж:
318 693 грн/мес.