Продажа 3-комнатной квартири вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 17В

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 105/80/20 кв. м., 13/17 этаж фото 13 комн. квартира, 105/80/20 кв. м., 13/17 этаж фото 23 комн. квартира, 105/80/20 кв. м., 13/17 этаж фото 33 комн. квартира, 105/80/20 кв. м., 13/17 этаж фото 43 комн. квартира, 105/80/20 кв. м., 13/17 этаж фото 5

Стоимость 550 000 $

Цена за м2: 5 238 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 17В
м. Звіринецька

  • 3 ком

  • 105 / 80 / 20 м2

  • 13 / 17

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886551
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 105
  • Жилая: 80
  • Кухня: 20
  • Этаж: 13
  • Этажей: 17
  • Лифт: есть

Описание

родаж 3-кімнатної квартири в Києві - ЖК «Новопечерські Липки», вул. Драгомирова

Ексклюзивний продаж сучасної 3-кімнатної квартири з новим ремонтом у престижному житловому комплексі Новопечерські Липки, Печерський район.
Ідеальний варіант для комфортного життя чи інвестиції в елітну нерухомість Києва.

Характеристики квартири
• Загальна площа – 103 м²
• Поверх — 13 з 17
• 2 окремі спальні
• Простора кухня-вітальня
• 2 вбиральні кімнати
• 2 санвузли
• Балкон ~8 м² з панорамним видом на зелені зони
• Новий сучасний ремонт з якісними матеріалами
• Багато вбудованих систем зберігання

Квартира повністю готова до заселення – продумане планування, відмінна інсоляція, панорамні вікна, тиха та комфортна зона.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
22 715 000 грн
Ежемесячный платеж:
350 563 грн/мес.