Продажа 3-комнатной квартири Юрія Іллєнка вул. (Мельникова вул.)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 102/-/24 кв. м., 5/5 этаж фото 13 комн. квартира, 102/-/24 кв. м., 5/5 этаж фото 23 комн. квартира, 102/-/24 кв. м., 5/5 этаж фото 33 комн. квартира, 102/-/24 кв. м., 5/5 этаж фото 43 комн. квартира, 102/-/24 кв. м., 5/5 этаж фото 5

Стоимость 170 000 $

Цена за м2: 1 667 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
Юрія Іллєнка вул. (Мельникова вул.)
м. Лук'янівська

  • 3 ком

  • 102 / - / 24 м2

  • 5 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886572
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 102
  • Кухня: 24
  • Этаж: 5
  • Этажей: 5
  • Лифт: есть

Описание

102м.кв.Комфортна та затишна 3-кімнатна квартира,всі кімнати роздільні загальною площею 102м.кв+засклена лоджія-балкон
Ремонт виконаний з якісних матеріалів,повністю мебльована .
Функціональне планування:
3 роздільні кімнати,спальня зі своїм гардеробом.
Простора кухня-вітальня,
санвузл,(душ/ванна)
Тепла підлога.
Квартира укомплектована всією потрібною побутовою технікою:
3 телевізори, пральна сушильна машина MIELE,варильна поверхня AEG, духова шафа GAGGENAU,
мікрохвильова піч GAGGENAU, посудомийна машина AEG,
холодильник LIEBHERR,кондиціонери Mitsubishi,газова колонка FERROLI .
Система очистки води зі зворотнім осмосом BlueFilters (виробник Німеччина). Вбудовані сейфи.
В квартиру заведено інтернет оптико-волоконний зі швидкістю 1 Гбіт/сек
Зроблений ремонт в підʼїзді,ліфт,укриття в будинку.
Домофон,камера
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 020 999 грн
Ежемесячный платеж:
108 355 грн/мес.