Продажа 1-комнатной квартири Козацька вул., 19

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 50/-/14 кв. м., 1/7 этаж фото 11 комн. квартира, 50/-/14 кв. м., 1/7 этаж фото 21 комн. квартира, 50/-/14 кв. м., 1/7 этаж фото 31 комн. квартира, 50/-/14 кв. м., 1/7 этаж фото 41 комн. квартира, 50/-/14 кв. м., 1/7 этаж фото 5

Стоимость 67 000 $

Цена за м2: 1 340 $

Черкаська
Черкассы
Придніпровський
Митниця мкр.
Козацька вул., 19

  • 1 ком

  • 50 / - / 14 м2

  • 1 / 7

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886585
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 50
  • Кухня: 14
  • Этаж: 1
  • Этажей: 7
  • Лифт: есть

Описание

Квартира+комора новобудова ЖК City Park.Новобудова 2022 р. Клас житла -еліт. Козацька 19. Поверх 1. Загальна площа 50,3кв.м. Опалення автономне. Кіл-сть кімнат-2. Поряд з квартирою, є окрема комора 3,1кв.м. На території комплексу: дитяч. майданчик, спорт майданчик, зона- барбекю, басейн. У пішій доступності: дитячий садочок, школа, пошта, Спорт Лайф, магазин, кафе,, пляж на Дніпрі. Є підземний паркінг. Можливий продаж паркомісця..Вид обєкта: Новобудова;Назва ЖК: Citi Park;Клас житла: Еліт;Планування: Вільне планування;Cанвузол: Суміжний;Опалення: Індивідуальне газове;Меблювання: Ні;Комфорт: Госп. приміщення, комора, Підземний паркінг, Охорона території, Ліфт, Відеоспостереження, Панорамні вікна;Комунікації: Асфальтована дорога, Газ, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Електрика;Інфраструктура (до 500 метрів): Школа, Магазин, кіоск, Зупинка транспорту, Ресторан, кафе, Супермаркет, ТРЦ, Дитячий майданчик, Дитячий садок, Аптека, Відділення пошти;Ландшафт (до 1 км.): Річка;Інклюзивність: Поручні на пандусі, Пандус довжиною понад 2,4 м., Ліфт розміром не менше 1,1х1,4 м., Широкі двері в підїзді (від 0,9 м.); Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 767 100 грн
Ежемесячный платеж:
42 704 грн/мес.
Увага!