Продажа 1-комнатной квартири Энтузиастов ул., 31

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 32/18/7 кв. м., 6/9 этаж фото 11 комн. квартира, 32/18/7 кв. м., 6/9 этаж фото 21 комн. квартира, 32/18/7 кв. м., 6/9 этаж фото 31 комн. квартира, 32/18/7 кв. м., 6/9 этаж фото 41 комн. квартира, 32/18/7 кв. м., 6/9 этаж фото 5

Стоимость 53 000 $

Цена за м2: 1 656 $

Київ
Дніпровський
Русанівка мкр.
Энтузиастов ул., 31
м. Лівобережна

  • 1 ком

  • 32 / 18 / 7 м2

  • 6 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886720
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 32
  • Жилая: 18
  • Кухня: 7
  • Этаж: 6
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Продається сучасна студія на вул. Ентузіастів , 1-кімнатна студія

Особливості квартири:
- Затишок і комфорт:Облаштована всім необхідним для комфортного проживання.
- Меблі:Вбудована кухня, зручний диван, шафа-купе.
- Побутова техніка:Холодильник, пральна машинка, газова плита, витяжка, бойлер.
- Засклений балкон
- Металопластикові вікна:Додаткова шумоізоляція та енергоефективність.

Розташування:
- Тихий район:Затишне місце, яке забезпечує спокійне життя.
- Транспортне сполучення:Метро 'Лівобережна' всього в 10 хвилинах пішки.
- Інфраструктура:Поруч продуктові магазини та інші необхідні об'єкти.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 188 900 грн
Ежемесячный платеж:
33 781 грн/мес.