Продажа 3-комнатной квартири вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 11В

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 100/40/20 кв. м., 6/10 этаж фото 13 комн. квартира, 100/40/20 кв. м., 6/10 этаж фото 23 комн. квартира, 100/40/20 кв. м., 6/10 этаж фото 33 комн. квартира, 100/40/20 кв. м., 6/10 этаж фото 43 комн. квартира, 100/40/20 кв. м., 6/10 этаж фото 5

Стоимость 598 000 $

Цена за м2: 5 980 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 11В
м. Звіринецька

  • 3 ком

  • 100 / 40 / 20 м2

  • 6 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886725
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 100
  • Жилая: 40
  • Кухня: 20
  • Этаж: 6
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Новий будинок в ЖК Новопечерські Липки, простора, видова квартира з дизайнерським ремонтом, встановлені нові радіатори, кондиціонери, бойлер, стіни вирівняні, на підлозі ламінат/плитка, санвузол оздоблений кахлем, якісна сантехніка, функціональне планування, презентабельний під’їзд, консьєрж, благоустрій прибудинкової території, підземний та гостьовий паркінг, розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет, відмінна транспортна розв'язка.

Планування:

- кухня вітальня
- спальня 1
- спальня 2
- санвузол
- гардероб

Станція метро Звіринецька - 10 хвилин пішки !
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
24 697 400 грн
Ежемесячный платеж:
381 157 грн/мес.