Продажа 1-комнатной квартири Лысогорский пер., 20

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 11 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 21 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 31 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 41 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 51 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 61 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 71 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 81 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 91 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 101 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 111 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 121 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 131 комн. квартира, 31 / 12 / 11 кв. м., 27/27 этаж фото 14

Стоимость 55 500 $

Цена за м2: 1 790 $

Київ
Голосіївський
Багринова гора мкр.
Лысогорский пер., 20
м. Деміївська

  • 1 ком

  • 31 / 12 / 11 м2

  • 27 / 27

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886817
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 31
  • Жилая: 12
  • Кухня: 11
  • Этаж: 27
  • Этажей: 27
  • Лифт: есть

Описание

Продається однокімнатна квартира в ЖК Orange City, Лисогірський пров., 20: Дом введен в єксплуатацию 2021, тех єтаж, своя котельная, 3 подьезда, без генератора

Чудовий варіант як для власного проживання, так і під інвестицію! Квартира продається з орендарем та приносить 8% річних! Розглядаємо безготівковий розрахунок, всі державні програми: єОселя, єВідновлення, постанови та сертифікати.

Характеристики квартири:
• Загальна площа - 31 м2 , житлова - 12 м2, площа кухні - 11 м2
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 27/27
• Тип будинку: Монолітно-каркасний
• Новий сучасний ремонт

Інфраструктура та локація:
• 6 хвилин на авто до метро Деміївська
• Школи, садки: поруч є і садочки і школи, піша доступність до 10 хвилин.
• Наземний паркінг

Запис на перегляд за вказаним номером телефону!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 292 150 грн
Ежемесячный платеж:
35 375 грн/мес.