Продажа 2-комнатной квартири Академика Королева ул., 2а

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 69/49/8 кв. м., 8/10 этаж фото 12 комн. квартира, 69/49/8 кв. м., 8/10 этаж фото 22 комн. квартира, 69/49/8 кв. м., 8/10 этаж фото 32 комн. квартира, 69/49/8 кв. м., 8/10 этаж фото 42 комн. квартира, 69/49/8 кв. м., 8/10 этаж фото 5

Стоимость 85 000 $

Цена за м2: 1 232 $

Київ
Святошинський
Микільська Борщагівка мкр.
Академика Королева ул., 2а

  • 2 ком

  • 69 / 49 / 8 м2

  • 8 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212886946
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 69
  • Жилая: 49
  • Кухня: 8
  • Этаж: 8
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Продаж двокімнатної квартири за адресою : вул. Академіка Корольова, 2-А, Святошинский район-ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне житло в розвиненому районі столиці.
Квартира розташована на 8 поверсі 10-поверхового цегляного будинку 1993 року побудови. Загальна площа – 69.9м2, з яких простора кімната – вітальня займає 27.6м2, житлові кімнати 10.4м2 та 11.6м2, а кухня 8.7м2. Планування роздільне, окремі дві спальні кімнати, вітальня та кухня мають виходи на засклені балкон та лоджию, санвузол суміжний, обладнаний кутовою ванною, бойлером та всіма меблями.
Житло повністю готове до заселення-стан квартири житловий та охайний. При продажу залишаються всі необхідні меблі та техніка: холодильник, пральна машина, електрична плита з електровитяжкою та духовою шафою, повний комплект кухонних меблів, шафа-купе у вітальні з кутовим диваном; укомплектована меблями також спальна кімната- є все для комфортного життя без додаткових витрат на облаштування.
Великим бонусом до квартири додається в користування два приміщення облаштованої комори розмірами 8м2 та 5м2, що розташовані на 10 поверсі цього парадного.
Під,їзд чистий та доглянутий із домофоном та конс,єржем. Вихід з будинку в тихий і затишний двір, доглянута територія, де є можливість придбати за додаткову оплату місце для парковки вашого авто.
У пішій доступності є все необхідне для життя: дитячий садочок, школа, майданчик для дітей, супермаркети, поліклініка, кафе, ринок. Зручне сполучення з будь-якою частиною міста , поруч зупинки транспорту та швидкісного трамвая.