Продажа 1-комнатной квартири Никольско-Слободская ул., 6Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 84/59/25 кв. м., 23/23 этаж фото 11 комн. квартира, 84/59/25 кв. м., 23/23 этаж фото 21 комн. квартира, 84/59/25 кв. м., 23/23 этаж фото 31 комн. квартира, 84/59/25 кв. м., 23/23 этаж фото 41 комн. квартира, 84/59/25 кв. м., 23/23 этаж фото 5

Стоимость 76 000 $

Цена за м2: 905 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Никольско-Слободская ул., 6Б

  • 1 ком

  • 84 / 59 / 25 м2

  • 23 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212887080
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 84
  • Жилая: 59
  • Кухня: 25
  • Этаж: 23
  • Этажей: 23
  • Лифт: есть

Описание

Київ, вул. Микільсько-Слобідська
Площа квартири: 45м² вільне планування
Тераса: 135 м² приватного простору з панорамою на місто
Загальна площа 85.5
24 поверх — краєвид, який закохує

✨ Переваги квартири:
• Унікальний формат — пентхаус із власною терасою
• Панорамні вікна по всій довжині
• Вільне планування — можна легко зонувати на 1-2 кімнати
• Сучасний монолітний будинок
• Приватність та тиша — без сусідів, які ходять повз терасу

Локація, дуже зручна
• 5 хвилин до метро Лівобережна
• Перша лінія від Дніпра
• Поруч набережна для прогулянок
• Ресторани, ТРЦ, спортклуби, школи, садочки — все поряд
• Лівий берег з найкращим доступом до центру

Сумма кредита:
3 138 800 грн
Ежемесячный платеж:
48 441 грн/мес.