Продажа 2-комнатной квартири Речная ул., 4

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 92/-/26 кв. м., 9/23 этаж фото 12 комн. квартира, 92/-/26 кв. м., 9/23 этаж фото 22 комн. квартира, 92/-/26 кв. м., 9/23 этаж фото 32 комн. квартира, 92/-/26 кв. м., 9/23 этаж фото 42 комн. квартира, 92/-/26 кв. м., 9/23 этаж фото 5

Стоимость 188 400 $

Цена за м2: 2 048 $

Київ
Шевченківський
Солдатська слобідка мкр.
Речная ул., 4

  • 2 ком

  • 92 / - / 26 м2

  • 9 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212887082
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 92
  • Кухня: 26
  • Этаж: 9
  • Этажей: 23
  • Лифт: есть

Описание

Київ, Шевченківський район, вул. Річкова (Річна), 4

ЖК «Камертон» — сучасний будинок бізнес-класу в самому серці Києва.
Будинок введений в експлуатацію, право власності оформлено.

Про квартиру:
* 2-кімнатна, загальна площа — 92,2 м²
* Поверх — 9
* Висота стелі — 3 м
* Планування: простора кухня-вітальня, дві окремі спальні, два санвузли, передпокій
* Стан: після забудовника — можна реалізувати дизайн під свій стиль
* Теплий монолітно-каркасний будинок, стіни з керамічної цегли, утеплення мінеральною ватою

Інфраструктура та локація:
ЖК «Камертон» розташований у тихому центрі Києва — поруч усе необхідне для комфортного життя:
* 10 хвилин пішки до м. Лук’янівська, також близько м. Університет і м. Вокзальна
* У пішій доступності супермаркет NOVUS, Дари моря, Павлівський сквер, Національний цирк
* Поруч вулиці: Дмитрівська, Тургенєвська, Золотоустівська, Ярославів Вал, Січових Стрільців
* Поряд школи, дитсадки, кафе, салони, банки — усе для щоденного комфорту

Переваги будинку:
* Будинок бізнес-класу з сучасним лобі, ресепшн і зоною відпочинку з каміном
* Підземний паркінг з прямим доступом ліфтом
* Закрита територія, внутрішній двір, власний сквер
* Цілодобова охорона, система відеоспостереження
* Три безшумні ліфти KONE
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 780 919 грн
Ежемесячный платеж:
120 083 грн/мес.
Увага!