Продажа 4-комнатной квартири просп. Романа Шухевича (Ватутіна), 24

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 86/45/10 кв. м., 6/9 этаж фото 14 комн. квартира, 86/45/10 кв. м., 6/9 этаж фото 24 комн. квартира, 86/45/10 кв. м., 6/9 этаж фото 34 комн. квартира, 86/45/10 кв. м., 6/9 этаж фото 44 комн. квартира, 86/45/10 кв. м., 6/9 этаж фото 5

Стоимость 88 500 $

Цена за м2: 1 029 $

Київ
Дніпровський
Воскресенка мкр.
просп. Романа Шухевича (Ватутіна), 24

  • 4 ком

  • 86 / 45 / 10 м2

  • 6 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212887156
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 86
  • Жилая: 45
  • Кухня: 10
  • Этаж: 6
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 4-кімнатної квартири в цегляному будинку, за адресою: проспект Шухевича 24. Метраж-86 метрів. Поверх-6. У квартирі: окрема кухня, великий зал, 3 окремі спальні, є засклена лоджія з видом на тихий двір. Усі кімнати роздільні. Фасад квартири утеплено. У квартирі: виконаний якісний ремонт. Квартира мебльована: є всі необхідні меблі, так само є: холодильник. 3 телевізори, кондиціонер, газова плита Bosch, є інвертер-на випадок відключення світла, є великий бойлер. На напівдерев'яний паркет. Будинок розташований у дворі, не чути шуму від дороги, поряд є зупинка транспорту, зручно добиратися до метро. Поруч є: магазини, аптеки, ринок, супермаркет, банк, ... квартира у відмінному стані, можна заїжджати та жити! Відмінна інвестиція для великої родини Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 655 049 грн
Ежемесячный платеж:
56 408 грн/мес.