Продажа 2-комнатной квартири Соборності просп. ( Возз'єднання просп.), 30А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 68/-/14 кв. м., 17/34 этаж фото 12 комн. квартира, 68/-/14 кв. м., 17/34 этаж фото 22 комн. квартира, 68/-/14 кв. м., 17/34 этаж фото 32 комн. квартира, 68/-/14 кв. м., 17/34 этаж фото 42 комн. квартира, 68/-/14 кв. м., 17/34 этаж фото 5

Стоимость 135 000 $

Цена за м2: 1 985 $

Київ
Дніпровський
Русанівка мкр.
Соборності просп. ( Возз'єднання просп.), 30А

  • 2 ком

  • 68 / - / 14 м2

  • 17 / 34

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212887463
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 68
  • Кухня: 14
  • Этаж: 17
  • Этажей: 34
  • Лифт: есть

Описание

Продається 2-кімнатна квартира у місті Київ, Дніпровський район, проспект Соборності 30-а, (метро “Лівобережна”).

Квартира:
Загальна площа - 67,9 м2.
Має 2 окремі кімнати, кухню, ванну, гардеробну кімнати, лоджію та відкритий балкон, а також простору вхідну зону.
Розташована на 17-му поверсі з 35-ти. Тепла підлога у ванній кімнаті, коридорі та кухні.
Встановлені лічильники холодної та гарячої води, індивідуальний лічильник опалення, кондиціонери у двох кімнатах, бойлер, Інтернет. У ванній кімнаті є рушникосушарка, пральна машина та ванна.

Будинок:
Житловий комплекс “Київська Венеція”, клас житла - комфорт. Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією будівництва із цегляними міжкімнатними стінами. Автономне опалення. У будинку є генератор. Встановлено 3 швидкісних пасажирських та 1 вантажний ліфти Schindler. Безпеку забезпечує охоронна фірма, на вході - пост охоронця. Доступ до будинку, на поверх та на територію - за індивідуальними магнітними ключами. У будинку встановлено великий поштомат Нової Пошти.

Розташування та інфраструктура:
Будинок розташований біля Русанівського каналу - є вихід до каналу прямо з території житлового комплексу. Навпроти будинку - автобусна зупинка та зупинка Київської кільцевої електрички. Найближча станція метро - “Лівобережна” (20 хвилин пішки).
У пішій доступності: супермаркет NOVUS, аптеки, дитяча та доросла лікарні, дитячі садки, школи, ліцей, заклади харчування, салони краси, ринки, відділення Укрпошти та Нової Пошти.