Продажа 3-комнатной квартири Генерала Геннадія Воробйова вул. (Курська вул.), 13Е

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 80/50/12 кв. м., 20/25 этаж фото 13 комн. квартира, 80/50/12 кв. м., 20/25 этаж фото 23 комн. квартира, 80/50/12 кв. м., 20/25 этаж фото 33 комн. квартира, 80/50/12 кв. м., 20/25 этаж фото 43 комн. квартира, 80/50/12 кв. м., 20/25 этаж фото 5

Стоимость 129 000 $

Цена за м2: 1 613 $

Київ
Соломенский
Чоколівка мкр.
Генерала Геннадія Воробйова вул. (Курська вул.), 13Е

  • 3 ком

  • 80 / 50 / 12 м2

  • 20 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212887627
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 80
  • Жилая: 50
  • Кухня: 12
  • Этаж: 20
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 3 к кв в Соломʼянському районі міста .Три окремі кімнати, два санвузли,засклений балкон.Паркетна дошка на підлозі. Всі меблі з натуральної деревини. В ближньому центрі оптимальна квартира для родини з дітьми. В пішій доступності дві гімназії будинок дитячої творчості з великим вибором гуртків . Парк з дитячою площадкою. Зручна транспортна розв’язка - по протасовому яру і ви вже на печерську, . В центр зручно по Василя Липківського ( колишня урицького). Соломянська та Севастопєльські площі в пішій доступності. Підлога з паркетної дошки меблі в залі з масива дерева . Дитячі ліжка з масива дерева . Кухонні фасади з дерева. Дом ОСББ. Лічильник тепла. Охайна прибудинкова територія. Встановлен генератор на ліфти та насоси. Три ліфти один грузовий і два пасажирські. Укриття в будинку. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 327 700 грн
Ежемесячный платеж:
82 223 грн/мес.