Продажа 1-комнатной квартири Академика Заболотного ул., 15г

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 45/16/13 кв. м., 12/25 этаж фото 11 комн. квартира, 45/16/13 кв. м., 12/25 этаж фото 21 комн. квартира, 45/16/13 кв. м., 12/25 этаж фото 31 комн. квартира, 45/16/13 кв. м., 12/25 этаж фото 41 комн. квартира, 45/16/13 кв. м., 12/25 этаж фото 5

Стоимость 79 500 $

Цена за м2: 1 767 $

Київ
Голосіївський
Теремки-1 мкр.
Академика Заболотного ул., 15г

  • 1 ком

  • 45 / 16 / 13 м2

  • 12 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212887675
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 45
  • Жилая: 16
  • Кухня: 13
  • Этаж: 12
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом ЖК Теремки
вул. Академіка Заболотного, 15-Г
поверх 12/25
Будинок оснащено газовим генератором, який забезпечує роботу ліфту, опалення та водопостачання при відключеннях електроенергії.

Площа
*загальна 45,7 м2;
*житлова 16 м2;
*кухня 13,2 м2;
*санвузол 4,8 м2;
*гардеробна 3,2 м2;
*балкон 3,8 м2.

Вашій увазі пропонується 1-кімнатна світла квартира в житловому комплексі закритого типу Теремки, оснащеного двома підземними паркінгами, дитячими майданчиками.
Поруч зупинка транспорту, метро Теремки - 2 зупинки.

Право власності оформлене
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 283 350 грн
Ежемесячный платеж:
50 672 грн/мес.