Продажа 2-комнатной квартири Панельная ул., 7

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 72/36/19 кв. м., 8/24 этаж фото 12 комн. квартира, 72/36/19 кв. м., 8/24 этаж фото 22 комн. квартира, 72/36/19 кв. м., 8/24 этаж фото 32 комн. квартира, 72/36/19 кв. м., 8/24 этаж фото 42 комн. квартира, 72/36/19 кв. м., 8/24 этаж фото 5

Стоимость 139 900 $

Цена за м2: 1 943 $

Київ
Дніпровський
Микільська Слобідка мкр.
Панельная ул., 7

  • 2 ком

  • 72 / 36 / 19 м2

  • 8 / 24

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212887728
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 72
  • Жилая: 36
  • Кухня: 19
  • Этаж: 8
  • Этажей: 24
  • Лифт: есть

Описание

Метро Лівобережна, Микільська Слобідка, поруч набережна Дніпра, МВЦ, ТРЦ, Театр на лівому березі
ЖК КАССІОПЕЯ, 2018 року
Андрія Аболмасова, 7
🔹 Ідеальний 8-й Поверх
25-ти поверхового монолітно-каркасного будинку 2018 року
Загальна Площа: 72,4 м²
Лаконічно спланований та корисний весь ПРОСТІР квартири:
🛏️ ДВІ Окремі Спальні — 19,7 та 15,8 м²
🛋️ Кухня-гостьова — 19,1 м²
🛁 Санвузол Роздільний — 5,3 та 1,8 м²
🚪 Передпокій — 11 м²

🛋️ Квартира з сучасним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою: вбудована кухня, холодильник, варочна поверхня, духова шафа, диван, кондиціонер.
Два бойлери, пральна та сушильна машини BOSCH, санвузол роздільний, розумно продуманий та спланований простір, достатньо місця для зберігання речей.
Двоспальне ліжко, велика шафа-купе, комод, кондиціонер.
Дитяча: диван, ліжко на другому поверсі, два місця, облаштовані під робочий куток, драбина, велика шафа, кондиціонер, стелаж для речей.

🏢 ЖК КАССІОПЕЯ: сучасний житловий комплекс з закритою доглянутою прибудинковою територією, дитячим майданчиком, місцями для паркування, своє ОСББ, дружні сусіди, підземний паркінг - УКРИТТЯ.
🎥 Безпека: Консьєрж. Відеонагляд у під’їзді, ліфтах, по будинку і на території, тамбур закривається магнітним ключем.
🛡️ Шлагбаум на в’їзд та виїзд
🚗 В 50 метрах є ще підземні паркінги-вони ж Укриття!
🔥 Власна котельня — стабільне автономне опалення. Встановлені лічильники на тепло, воду та електроенергію-двузонні, регулятори на батареях.