Продажа 2-комнатной квартири Щурата вул., 2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 12 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 22 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 32 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 42 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 52 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 62 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 72 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 82 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 92 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 102 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 112 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 122 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 132 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 142 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 152 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 162 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 172 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 182 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 192 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 202 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 212 комн. квартира, 77,89/31,11/28,13 кв. м., 4/7 этаж фото 22

Стоимость 112 941 $

Цена за м2: 1 450 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Збоїща мкр.
Щурата вул., 2

  • 2 ком

  • 77,89 / 31,11 / 28,13 м2

  • 4 / 7

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212888037
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 77
  • Жилая: 31
  • Кухня: 28
  • Этаж: 4
  • Этажей: 7
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 2 кімнатної квартири
вул. Щурата, ЖК 'Viking Hills'
забудовник VIKING Development

Площа квартири 77.89 м2
1 черга, секція 2
Продаж по переуступці
Поверх 4 / 7
Квартира двостороння: кухня з балконом та кімната - вигляд на північ, кімната з лоджією - на південь, на панорамний вид міста.
Будинок комфорт класу, утеплення - мінеральною ватою, стіни з керамічного блоку
Здача запланована весною 2026 року
Опалення - дахова котельня
Внутрішня інфраструктура: дизайнерські холи, панорамні вікна, відпочинкові та ігрові зони, закрита територія, підземний та гостьовий паркінги, комерція на першому поверсі.
Зовнішня інфраструктура: неймовірна локація з видом на панораму міста та Високий Замок з одного боку, з іншого - на зелену зону, поруч знаходиться лікарня Св. Пантелеймона ('лікарня на Топольній'), ринок, неподалік - ТРЦ Спартак, 5 км до центру Львова.

Металопластикові вікна двокамерний склопакет, пʼятикамерний профіль.
Вхідні двері металеві протиударні з МДФ-накладкою, 2 контури ущільнення, 1 замок, сталева коробка.
Всі необхідні лічильники. Вода, каналізація та електрика - підведені до квартири.

До центру Львова всього 5 км, туди можна дістатись за 15 хв на авто або за 30 хв громадським транспортом.
В 5 хвилинах пішки до супермаркету Близенько, до 5 хвилин на авто супермаркет АТБ, і до 12 хвилин на авто ТЦ Спартак.
В пішій доступності 6-10 хвилин знаходяться школи, садочки, поліклініки, медичні центри.
Також в 5 хвилинах на авто розташований Замарстинівський парк, Малоголосківський парк.

Також у продажі є:
2 кімнатна, 67.37 м2, секція 1, поверх 13 / 15
3 кімнатна 82,19 м2, секція 2, поверх 2 / 7