Продажа 3-комнатной квартири Дмитриевская ул., 69

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 104/56/12 кв. м., 4/9 этаж фото 13 комн. квартира, 104/56/12 кв. м., 4/9 этаж фото 23 комн. квартира, 104/56/12 кв. м., 4/9 этаж фото 33 комн. квартира, 104/56/12 кв. м., 4/9 этаж фото 43 комн. квартира, 104/56/12 кв. м., 4/9 этаж фото 5

Стоимость 219 000 $

Цена за м2: 2 106 $

Київ
Шевченківський
Солдатська слобідка мкр.
Дмитриевская ул., 69
м. Лук'янівська

  • 3 ком

  • 104 / 56 / 12 м2

  • 4 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212888346
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 104
  • Жилая: 56
  • Кухня: 12
  • Этаж: 4
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Шевченківський р-н, вул.Дмитрівська, 69. Метро Лук'янівка -10 хв в пішій доступності.

Документам більше 3-х років, переоформлення мінімальне.

Будинок бізнес-класу, має власний просторий внутрішній двір з дитячим майданчиком.

Квартира пропонується зі своїм паркомісцем у підземному паркінгу (за окрему плату).
Також можна докупити ще одне на вулиці під навісом.

Додатковий бонус до квартири- це велика кладовка 5 м.кв. на поверсі.

Висота стелі Н=3м.

Квартира складається з 3-х окремих кімнат та окремої просторої кухні; 2 с/у, засклений балкон, на поверсі власна комора 5 м. Зроблено якісний ремонт. Квартира повністю облаштована всіма необхідними меблями та технікою. Встановлено німецьку кухню зі скляними фасадами. Вся сантехніка Miele.

Біля будинку супермаркет Сільпо, рибний магазин 'Дари моря', кінотеатр 'Київська Русь', школи, садочки, кафе, магазини, відділення банків.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
9 044 700 грн
Ежемесячный платеж:
139 587 грн/мес.