Продажа 2-комнатной квартири Тадея Рильського бульв., 3

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 12 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 22 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 32 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 42 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 52 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 62 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 72 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 82 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 92 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 102 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 112 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 122 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 132 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 142 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 152 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 162 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 172 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 182 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 192 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 202 комн. квартира, 66/26/19 кв. м., 4/10 этаж фото 21

Стоимость 265 000 $

Цена за м2: 4 015 $

Київ
Голосіївський
Теремки-2 мкр.
Тадея Рильського бульв., 3

  • 2 ком

  • 66 / 26 / 19 м2

  • 4 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212888458
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 66
  • Жилая: 26
  • Кухня: 19
  • Этаж: 4
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції з високою ліквідністю. Абсолютно нова квартира, у якій ніхто не жив.

Квартира, в яку закохуєшся з першого погляду.
Тут затишно, просторо й світло. Тут хочеться залишитись.
Це квартира для тих, хто цінує комфорт, естетику та якість.

Квартира займає найкращий, зручний — 4-й поверх.
Висота стелі 3 метри створює відчуття простору, свободи та розкоші.

Площа квартири 67 метрів розподілена ідеально:

– Спальня мрії — з великим ліжком, власним санвузлом із ванною, місткою шафою для всіх ваших речей, де кожен ранок починається легко і красиво;
– Друга кімната для втілення мрій за вашими потребами: це може бути як просторий кабінет так і казкова оселя для вашої дитини;
– Теплу атмосферу вітальні створює зручний диван і великий екран телевізора для спільних вечорів. Вона об’єднана з кухнею, що створює відчуття затишку та простору;
– Гостьовий санвузол — щоб ви завжди були готові до приємних візитів гостей;
- Утеплена лоджія.

Ремонт виконаний у сучасному люкс-дизайні з використанням натуральних матеріалів. Повністю мебльована та готова до заселення.

Деталі, що підкреслюють рівень:

- Трикамерні склопакети - максимальна ізоляція;
- Професійна штукатурка стін. Ідеально рівні стіни;
- Звукоізоляція стін від сусідів;
- Ущільнення стиків між віконною рамою та стіною для запобігання потраплянню вологи та пилу, щоб покращити тепло та звукоізоляцію;
- Ванна та раковина Villeroy & Boch;