Продажа 2-комнатной квартири Новополевая ул., 2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 12 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 22 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 32 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 42 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 52 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 62 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 72 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 82 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 92 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 102 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 112 комн. квартира, 63/27/11 кв. м., 3/26 этаж фото 12

Стоимость 66 500 $

Цена за м2: 1 056 $

Київ
Соломенский
Караваєві Дачі мкр.
Новополевая ул., 2

  • 2 ком

  • 63 / 27 / 11 м2

  • 3 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212889101
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 63
  • Жилая: 27
  • Кухня: 11
  • Этаж: 3
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Продам 2-кімн. квартиру

м. Київ, Солом'янський район, Новопольова вул., 2, секція Б

3/26-поверх., 63,86 загальна, 30,94 жилова, 14,68 кухня

Сучасний ЖК комфорт класу Family & Friends, світла, простора квартира на безпечному, низькому поверсі, функціональне планування, наразі немає всіх перестінків і можна фантазувати і зробити під себе, стан після будівельників, можна втілити в життя свої дизайнерські рішення та ідеї, в проекті закладено простора кухня, дві окремі кімнати, два санвузли і велика засклена лоджія, встановлено лічильники на воду, електроенергію і опалення, чистий підїзд, презентабельна вхідна група, доглянута територія комплексу з відеоспотереженням 24/7, дитячі майданчики, добре розвинена інфраструктура району: садочки, школи, супермаркети, відділення пошти і банків, заклади відпочинку та спортзали, ТРЦ Аркадія, Мармелад, зручна транспортна розв'язка у всі напрямки міста, до зупинки швидкісного трамваю - 20 хвилин пішки, станція міської електрички ''Караваєві Дачі'' - 15 хвилин пішки.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 746 450 грн
Ежемесячный платеж:
42 386 грн/мес.
Увага!