Продажа 3-комнатной квартири Вышгородская ул., 45ж

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 91/48/16 кв. м., 24/27 этаж фото 13 комн. квартира, 91/48/16 кв. м., 24/27 этаж фото 23 комн. квартира, 91/48/16 кв. м., 24/27 этаж фото 33 комн. квартира, 91/48/16 кв. м., 24/27 этаж фото 43 комн. квартира, 91/48/16 кв. м., 24/27 этаж фото 5

Стоимость 140 000 $

Цена за м2: 1 538 $

Київ
Подільський
Вітряні Гори мкр.
Вышгородская ул., 45ж

  • 3 ком

  • 91 / 48 / 16 м2

  • 24 / 27

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212889131
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 91
  • Жилая: 48
  • Кухня: 16
  • Этаж: 24
  • Этажей: 27
  • Лифт: есть

Описание

Продається 3-кімнатна квартира у новому сучасному ЖК «Паркове Місто», вул. Вишгородська, 45ж.
Площа — 91,6 м², поверх — 24 із 25. Абсолютно нове житло, готове до реалізації вашого дизайнерського задуму!

Квартира з ідеальним плануванням: три окремі кімнати, два санвузли, простора кухня, балкон, високі стелі до 3 м.
Сучасні ліфти, охайні під’їзди, закрита територія з відеоспостереженням і цілодобовою охороною.
Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, фасад утеплений мінеральною ватою. Є підземний та гостьовий паркінг.Є генератор.

Інфраструктура: магазини, кав’ярні, аптеки, салони краси, дитсадки та школи — все поруч.
Поряд озера, зелені зони та парки для прогулянок.
До метро Мінська, Оболонь або Героїв Дніпра — 10–20 хв пішки або кілька хвилин транспортом.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 782 000 грн
Ежемесячный платеж:
89 234 грн/мес.