Продажа 2-комнатной квартири генерала Грекова, 4

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 12 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 22 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 32 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 42 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 52 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 62 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 72 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 82 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 92 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 102 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 112 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 122 комн. квартира, 65/-/20 кв. м., 2/25 этаж фото 13

Стоимость 159 000 $

Цена за м2: 2 446 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
генерала Грекова, 4

  • 2 ком

  • 65 / - / 20 м2

  • 2 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212889233
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 65
  • Кухня: 20
  • Этаж: 2
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК Варшавський 2. Буд 10.3. Планування 2С1. Площа 65м, 21 поверх/25. З гарним ремонтом, меблями, технікою, підігрівом підлоги (коридор, кухня, ванна, балкон), термостатичні крани в ванній кімнаті, душова з підігрівом підлоги, пральна, сушильна машина, кондиціонери, TV 55 Samsung QLED, Індукційна поверхня, вбудована мікрохвильова піч, духова шафа, холодильник, посудомийна машина. Будинок з резервним живленням, встановлені лічильник тепла, води. Продаж по переуступці Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
6 566 700 грн
Ежемесячный платеж:
101 344 грн/мес.