Продажа 4-комнатной квартири Днепровская Набережная, 26-1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 141/-/15 кв. м., 10/20 этаж фото 14 комн. квартира, 141/-/15 кв. м., 10/20 этаж фото 24 комн. квартира, 141/-/15 кв. м., 10/20 этаж фото 34 комн. квартира, 141/-/15 кв. м., 10/20 этаж фото 44 комн. квартира, 141/-/15 кв. м., 10/20 этаж фото 54 комн. квартира, 141/-/15 кв. м., 10/20 этаж фото 64 комн. квартира, 141/-/15 кв. м., 10/20 этаж фото 74 комн. квартира, 141/-/15 кв. м., 10/20 этаж фото 84 комн. квартира, 141/-/15 кв. м., 10/20 этаж фото 9

Стоимость 215 000 $

Цена за м2: 1 525 $

Київ
Дарницький
Осокорки мкр.
Днепровская Набережная, 26-1

  • 4 ком

  • 141 / - / 15 м2

  • 10 / 20

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212889235
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 141
  • Кухня: 15
  • Этаж: 10
  • Этажей: 20
  • Лифт: есть

Описание

4-кімнатна квартира. Дніпровська набережна, 26-1.
Площа: 141.6 м².
Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира для сім'ї на Дніпровській набережній, 26-1. Ідеальна локація та зручне планування у цегляному будинку.
Основні характеристики:
Адреса: Київ, вул. Дніпровська набережна, 26-1
Кімнати 4 (роздільні)
Загальна площа: 141.6 м²
Житлова площа: 82.9 м²
Кухня: 15.9 м²
Поверх 10 з 20
Висота стелі: 2.72 м
Планування: Чотири окремі кімнати (від 13.9 м² до 29.5 м²). Додатковий простір: Простора кухня, велика засклена лоджія (4.1 м²), комора (2.4 м²) та гардеробна. Будинок: монолітний, стіни цегляні. Централізовані міські комунікації, ліфти, домофон.Інфраструктура: Розташування у районі з високорозвиненою інфраструктурою: набережна, ТЦ, супермаркети, школи та зручна транспортна розв'язка.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
8 879 500 грн
Ежемесячный платеж:
137 038 грн/мес.