Продажа 3-комнатной квартири Радунская ул., 5Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 13 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 23 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 33 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 43 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 53 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 63 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 73 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 83 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 93 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 103 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 113 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 123 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 133 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 143 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 153 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 163 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 173 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 183 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 193 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 203 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 213 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 223 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 233 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 243 комн. квартира, 86/48/13 кв. м., 1/10 этаж фото 25

Стоимость 82 000 $

Цена за м2: 953 $

Київ
Деснянський
Троєщина мкр.
Радунская ул., 5Б

  • 3 ком

  • 86 / 48 / 13 м2

  • 1 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212889263
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 86
  • Жилая: 48
  • Кухня: 13
  • Этаж: 1
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Велика світла трикімнатна квартира з ремонтом. Велика кухня обєднала з лождією та має клодову. Також в квартирі є свій підвал з документами. Роздільні кімнати 18м²,15м²,15м². Великий хол, що захищений з усіх сторін по 2 стіни. Квартира знаходиться на високому першому поверсі, тому ніхто не заглядає у вікна, є грати та не треба підлаштовуватись під світло та ліфт.
Тиск води без світла достатній. В квартирі є всі лічильники (електро, вода та газ). Не дивлячись, що поверх перший, в квартирі тепло. В підвалі будинку теж сухо і тепло.
Новим власникам залишаються кухонні меблі з газовою варильною поверхнею та мийкою, стіл-стінка в дитячій та прихожа. В туалеті встановлено великий бойлер.
Квартира двох стороння, має 2 великі засклені лоджії. Великий тамбур на 2 квартири. Гарно прибудинкова теріторія
Поруч екомаркет, атб, аптеки, магазинчики, садочки та школи. Будинок утеплений знаходиться в тихому дворі, але зупинка транспорту поруч. У дворі чисто та є декілька дитячих майданчиків, місця для паркування
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 386 599 грн
Ежемесячный платеж:
52 265 грн/мес.
Увага!