Продажа 2-комнатной квартири Ревуцкого ул., 1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 60/24/15 кв. м., 4/8 этаж фото 12 комн. квартира, 60/24/15 кв. м., 4/8 этаж фото 22 комн. квартира, 60/24/15 кв. м., 4/8 этаж фото 3

Стоимость 76 580 $

Цена за м2: 1 276 $

Київ
Дарницький
Нова Дарниця мкр.
Ревуцкого ул., 1

  • 2 ком

  • 60 / 24 / 15 м2

  • 4 / 8

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212889273
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 60
  • Жилая: 24
  • Кухня: 15
  • Этаж: 4
  • Этажей: 8
  • Лифт: есть

Описание

вул. Ревуцького, 1, площа 60,44 кв.м. ЖК Brother.
ЖК Brother відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: ТЦ, ринок, магазини, транспортна розв'язка, кафе, кав'ярня, ресторан, укриття, наземний паркінг.
2-кімнатна квартира з сучасним комфортним плануванням на 4 поверсі 8ми поверхового будинку, квартира видова з панорамними вікнами, великою кухнею-вітальнею, власною терасою

Умови придбання:
Перший внесок від 30%
При 100% оплаті — знижка 3%
Розтермінування до 1 кварталу 2027 року
Знижки до 5% для військових, ВПО та медиків

Технічні характеристики:
Клас: комфорт
Будівництво: монолітно-каркасне
Стіни: газоблок / керамоблок
Утеплення: мінеральна вата
Стелі: 2,7 м
Вікна: 5-камерний профіль, фурнітура з мікропровітрюванням
Опалення: дахова автономна котельня
Комплектація: стяжка, радіатори, вхідні двері, лічильники
Ajax у подарунок: хаб, датчики руху/відкриття, брелок із тривожною кнопкою

Паркінг:
Підземний: 697 місць для авто
У підземному паркінгу облаштоване спеціальне укриття.

Про ЖК :
Локація: біля мальовничого озера Сонячне
Поруч: River Mall, супермаркети, кафе, зелені зони, набережна

Архітектура:
• Будинки від 8–25 пов.
• Сучасні фасади з архітектурними акцентами

Комфорт для життя:
– Пішохідні алеї, зони відпочинку, сквери
– Протиковзне покриття
– Укриття з дитячою зоною, санвузлом і генератором
– Відеоспостереження без сліпих зон
– М’яке і приємне вечірнє освітлення