Продажа 1-комнатной квартири Жолудева ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 11 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 21 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 31 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 41 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 51 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 61 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 71 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 81 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 91 комн. квартира, 37/-/7 кв. м., 5/10 этаж фото 10

Стоимость 50 999 $

Цена за м2: 1 378 $

Київ
Святошинський
Борщагівка мкр.
Жолудева ул.

  • 1 ком

  • 37 / - / 7 м2

  • 5 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212889350
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 37
  • Кухня: 7
  • Этаж: 5
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Квартира в продажу з самою наповненною і гарною інфраструктурою котра може взагалі бути поруч, є все!

В квартирі чудова шумоізоляція, не чутно сусідів і тд, не так як зараз у нових домах де чутно все.

Квартира повністю готова для заїзду і життя, наповнена всім для комфортного проживання!

Пропоную вашій увазі чудову квартиру на вулиці Олександра Махова, 1 з чудовим плануванням. Це затишне житло що створює відчуття простору і знаходиться в тихому районі, що створює ідеальні умови для комфортного життя.
Квартира оснащена всім необхідним: сучасний холодильник, пральна машина, велика шафа, мікрохвильова, електро чайник, місткий балкон для приємних вечорів, кондиціонер ДЛЯ вашого комфорту в будь-яку пору року.
Квартира дуже тепла.
Має окрему кухню, вбиральню, велику залу з шафою, та двома диванами, в квартирі ще є не маленька кладова, також в квартирі присутній просторий балкон в якому є освітлення, і багато шаф для зберігання.

Квартира не кутова, тому взимку в квартир температура біля 25 градусів, Ремонт якісний.
Зручна транспортна розв'язка та супермаркети АШАН та АТБ, Sport life, domino's pizza, клініки, парки, школи, дітсадки, ліцеї, що знаходиться всього в двох хвилинах пішки, роблять це місце ще більш привабливим. В двох хвилинах від будинку великий базар, кафе та ресторани. Зупинка маршрутна 2 хвилини пішки та трамвайна З хвилини.
Все маршрутки від дому їдуть до метро- 4 зупинки 10хв їзди, прямі маршрутки в центр, трамвай без пробок до метро та багато чого ще.