Продажа 1-комнатной квартири Братів Горобців (Кедріна Дм.) вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 41/-/7 кв. м., 9/12 этаж фото 11 комн. квартира, 41/-/7 кв. м., 9/12 этаж фото 21 комн. квартира, 41/-/7 кв. м., 9/12 этаж фото 31 комн. квартира, 41/-/7 кв. м., 9/12 этаж фото 41 комн. квартира, 41/-/7 кв. м., 9/12 этаж фото 51 комн. квартира, 41/-/7 кв. м., 9/12 этаж фото 61 комн. квартира, 41/-/7 кв. м., 9/12 этаж фото 71 комн. квартира, 41/-/7 кв. м., 9/12 этаж фото 8

Стоимость 46 500 $

Цена за м2: 1 134 $

Дніпро
Чечелівський
Робоча мкр.
Братів Горобців (Кедріна Дм.) вул.

  • 1 ком

  • 41 / - / 7 м2

  • 9 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212889394
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 41
  • Кухня: 7
  • Этаж: 9
  • Этажей: 12
  • Лифт: нет

Описание

Чудова квартира з ремонтом для сім?ї!

Продається квартира по вул. Братів Горобців, (колишня Кедріна) буд. 47. Прекрасна інфраструктура навколо, три школи, чотири дитячих садка, зупинка транспорту Каверіна, ринок, два АТБ, Варус, піцерії, кав?ярні тощо Будинок добротний та чистий. Вхід до будинку та до ліфту на цифрових ключах, що обмежує сторонній доступ, також є відеоспостереження! Квартира розташована на дев?ятому поверсі 12 поверхового будинку з прекрасним видом з вікна. Перед квартирою є тамбур та балкон, що є додатковим простором для зберігання різноманітних речей!

Квартира углова, наружні стіни утеплені! Встановлені металопластикові вікна. Зроблено повне перепланування під трикімнатну квартиру. Дитяча кімната, ще одна спальня та гостинна з кухнею студія. Ванна кімната велика повністю кафель. Нова металопластикова сантехніка, нова мідна електрика - на кожний пристрій свій автомат! Стіни рівні, коридор і кухня натяжні потолки, на підлозі ламінат! Встановлені міжкімнатні двері. В квартирі капітального робити не потрібно нічого взагалі, тільки переклеїти по бажанню шпалери (мешкає маленька дитина - помалювала в деяких місцях). Будинок електрифікований (газу немає), світло є навіть в блекаути.

Вихід з будинку на дві сторони (Кедріна - Макарова), з одного боку дитячий майданчик, з іншого велика парковка для автомобілів! З продажем не поспішаємо, торг мінімальний.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту