Продажа 1-комнатной квартири Набережно-Крещатицкая ул., 21

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 11 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 21 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 31 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 41 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 51 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 61 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 71 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 81 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 91 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 101 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 111 комн. квартира, 48/16/21 кв. м., 4/8 этаж фото 12

Стоимость 185 060 $

Цена за м2: 3 855 $

Київ
Подільський
Поділ мкр.
Набережно-Крещатицкая ул., 21
м. Поштова площа

  • 1 ком

  • 48 / 16 / 21 м2

  • 4 / 8

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212890202
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 48
  • Жилая: 16
  • Кухня: 21
  • Этаж: 4
  • Этажей: 8
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Illinsky House. Житловий комплекс бізнес -класу будинки в сучасному стилі класики .Будинки побудовані за монолітно -каркасною технологією.Стіни використовують з керамічної червоної цегли та утеплені мінеральною ватою.В обробці використовували керамограніт та натуральний камінь.Квартира видова знаходиться на комфортному четвертому поверсі з функціональним плануванням в ЖК 'Illinsky House' розташований в історичному і культурному центрі Києва - на Подолі. Розвинена інфраструктура, близькості до ділового центру столиці. Передбачений просторий підземний паркінг. Прекрасні види на Дніпро ,Поділ та Труханів острів та вид архітектуру історичного центру Києва. Упорядкована набережна, затишні сквери та пам'ятки архітектури. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 642 977 грн
Ежемесячный платеж:
117 954 грн/мес.